Softshell z własnym nadrukiem

Własna linia produkcyjna w połączeniu z kreatywnym działem graficznym pozwalają nam na tworzenie indywidualnych grafik na kamizelki i kurtki typu softshell, w których produkcji się specjalizujemy. Dzięki nowoczesnym technologią: sublimacji odzieży oraz haftu komputerowego możliwość projektów ubrań są nieograniczone. Zrealizujemy dla Ciebie softshell z nadrukiem, który zaprojektować możesz sobie sam lub którego zaprojektowanie możesz zlecić nam.

Twoja fimra potrzebuje kurtki z nadrukiem firmowym? Nasz sprawdzony park masz pozwala również na wyprodukowanie softshell z haftem. Do produkcji naszych kurtek wykorzystujemy tylko i wyłącznie sprawdzony materiał Thermo Shell. W ofercie posiadamy kurtki typu softshell bez kaptura, z kapturem oraz z odpinanym kapturem zarówno w wersji damskiej jak i męskiej.

Projektowane i szyte przez naszą firmę kurtki softshell idealnie sprawdzają się jako softshell reklamowy, który można wykorzystać podczas zawodów sportowych czy eventów. Softshell z nadrukiem sprawdza się również jako odzież dla drużyn w różnych dyscyplinach.