Koszulka termoaktywna z nadrukiem

Wykonujemy koszulki termoaktywne z nadrukiem wdług indywidualnego projektu na zamówienie. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie zadrukować całą powierzchnię koszulki w dowolnej grafice. Metoda druku sublimacyjnego z której korzystamy przy produkcji koszulek umożliwia umieszczenie na ich powierzchni dowolnego zdjęcia czy nawet bardzo skomplikowanego motywu graficznego. W przypadku projektu graficznego na koszulkę ograniczna nas tylko wyobraźnia. Druk sublimacyjny gwarantuje, że umieszczony nadruk jest trwały i nieschodzi z odzieży w trakcie jej użytkownia oraz prania.

Dodatkowym atutem produkowanych przez nas koszulek termoaktywnych jest fakt, iż tkanina z której są wykonywane przyswaja pot i suszy się dużo szybciej w porównaniu z ogólnodostępnymi materiałami na rynku. Odzież wyprodukowana z takiej dzianiny szybko wchłania wilgoć i rozprowadza ją przestrzenie co daje uczucie świeżości, chłodu oraz suchości.

Możesz stworzyć koszulkę termoaktywną ze swoim ulubionym motywem lub zdjęcie dla siebie lub jako prezent. Koszulki te sprawdzają się jako odzież dla klubów sportowych, drużyn firmowych czy jako ubrania na różnego rodzaju eventy o charakterze sportowym.

Posiadamy własny dział graficzny któremu możecie zlecić zaprojektowanie spersonalizowane motywu pod Wasze potrzeby.